Fringeschema

Filter op genre
Bezetting
Locatie
Muziek
Thema
Melding: resultaten Reset filters
za 24 aug zo 25 aug ma 26 aug di 27 aug wo 28 aug do 29 aug vr 30 aug za 31 aug zo 1 sep
11.00 - 11.45
Bux Quartet*
De Witte Lely *

Bux Quartet*

Met: Bux Quartet

Fringe Overig 3-8 Instrumentaal
Bux Quartet*
24 aug 2019 11.00 tot 11.45
De Witte Lely *
11.00 - 11.45
Kalaido
Stadsklooster

Kalaido

Met: Kalaido

Fringe Overig 3-8 Instrumentaal & vocaal
Kalaido
24 aug 2019 11.00 tot 11.45
Stadsklooster
11.00 - 11.45
Konstantin Shchenikov-Arkharov*
Fundatie van Renswoude *

Konstantin Shchenikov-Arkharov*

Met: Konstantin Shchenikov-Arkharov

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Konstantin Shchenikov-Arkharov*
24 aug 2019 11.00 tot 11.45
Fundatie van Renswoude *
11.00 - 11.45
Een Muzikaal Duo*
Utrecht, Spoorwegmuseum *

Een Muzikaal Duo*

Met: Een Muzikaal Duo

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Een Muzikaal Duo*
25 aug 2019 11.00 tot 11.45
Utrecht, Spoorwegmuseum *
11.00 - 11.45
Anne-Linde Visser*
Sonnenborgh *

Anne-Linde Visser*

Met: Anne-Linde Visser

Fringe Instrumentaal 1-2 Overig
Anne-Linde Visser*
25 aug 2019 11.00 tot 11.45
Sonnenborgh *
11.00 - 11.45
Flutation Duo*
Aafab *

Flutation Duo*

Met: Flutation Duo

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Flutation Duo*
26 aug 2019 11.00 tot 11.45
Aafab *
11.00 - 11.45
The Veil Ensemble*
Utrecht, Spoorwegmuseum *

The Veil Ensemble*

Met: The Veil Ensemble

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
The Veil Ensemble*
26 aug 2019 11.00 tot 11.45
Utrecht, Spoorwegmuseum *
11.00 - 11.45
David Mackor*
Stadhuis *

David Mackor*

Met: David Mackor

Fringe Overig Instrumentaal 1-2
David Mackor*
26 aug 2019 11.00 tot 11.45
Stadhuis *
11.00 - 11.45
I Madrigalisti Estensi
Stadsklooster

I Madrigalisti Estensi

Met: I Madrigalisti Estensi

Fringe 9-20 Overig Instrumentaal & vocaal
I Madrigalisti Estensi
27 aug 2019 11.00 tot 11.45
Stadsklooster
11.00 - 11.45
Echo Temporis Consort*
Aafab *

Echo Temporis Consort*

Met: Echo Temporis Consort

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Echo Temporis Consort*
27 aug 2019 11.00 tot 11.45
Aafab *
11.00 - 11.45
Echo Temporis Consort*
Sint Eloyen Gasthuis *

Echo Temporis Consort*

Met: Echo Temporis Consort

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Echo Temporis Consort*
28 aug 2019 11.00 tot 11.45
Sint Eloyen Gasthuis *
11.00 - 11.45
Michaela Koudelková*
KuuB *

Michaela Koudelková*

Met: Michaela Koudelková

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Michaela Koudelková*
28 aug 2019 11.00 tot 11.45
KuuB *
11.00 - 11.45
Marsyas Baroque*
Utrecht, Spoorwegmuseum *

Marsyas Baroque*

Met: Marsyas Quartuor

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
Marsyas Baroque*
29 aug 2019 11.00 tot 11.45
Utrecht, Spoorwegmuseum *
11.00 - 11.45
Giroflásticos
Het Huis Utrecht, Theaterzaal

Giroflásticos

Met: Giroflásticos

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Giroflásticos
29 aug 2019 11.00 tot 11.45
Het Huis Utrecht, Theaterzaal
11.00 - 11.45
@ Ensemble*
Museum Catharijneconvent *

@ Ensemble*

Met: @ Ensemble

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
@ Ensemble*
30 aug 2019 11.00 tot 11.45
Museum Catharijneconvent *
11.00 - 11.45
Kwiatkowska & Muskens*
KuuB *

Kwiatkowska & Muskens*

Met: Aleksandra Kwiatkowska & Anders Muskens

Fringe Overig Instrumentaal 1-2
Kwiatkowska & Muskens*
30 aug 2019 11.00 tot 11.45
KuuB *
11.00 - 11.45
TARS*
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *

TARS*

Met: TARS

Fringe 3-8 Kerk Instrumentaal
TARS*
31 aug 2019 11.00 tot 11.45
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *
11.00 - 11.45
Dramma per musica*
KuuB *

Dramma per musica*

Met: Dramma per musica

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Dramma per musica*
31 aug 2019 11.00 tot 11.45
KuuB *
11.00 - 11.45
Fabridoen*
Maltezerhuis *

Fabridoen*

Met: Fabridoen

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Fabridoen*
1 sep 2019 11.00 tot 11.45
Maltezerhuis *
11.00 - 11.45
@ Ensemble*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

@ Ensemble*

Met: @ Ensemble

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
@ Ensemble*
1 sep 2019 11.00 tot 11.45
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
11.00 - 11.45
Les Badins*
Sonnenborgh *

Les Badins*

Met: Les Badins

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
Les Badins*
1 sep 2019 11.00 tot 11.45
Sonnenborgh *
12.30 - 13.15
Granero & Belogurov
TivoliVredenburg, Grote Zaal

Granero & Belogurov

Met: Laura Granero & Artem Belogurov

FabFringe 1-2 TivoliVredenburg Instrumentaal
Granero & Belogurov
24 aug 2019 12.30 tot 13.15
TivoliVredenburg, Grote Zaal
12.30 - 13.15
4 Times Baroque
TivoliVredenburg, Grote Zaal

4 Times Baroque

Met: 4 Times Baroque

FabFringe TivoliVredenburg 3-8 Instrumentaal
4 Times Baroque
25 aug 2019 12.30 tot 13.15
TivoliVredenburg, Grote Zaal
12.30 - 13.15
AMA Consort
TivoliVredenburg, Grote Zaal

AMA Consort

Met: AMA Consort

FabFringe Instrumentaal TivoliVredenburg 3-8
AMA Consort
26 aug 2019 12.30 tot 13.15
TivoliVredenburg, Grote Zaal
12.30 - 13.15
Anima Fidis Quartet
Utrecht, Geertekerk

Anima Fidis Quartet

Met: Anima Fidis Quartet

FabFringe 3-8 Kerk Instrumentaal
Anima Fidis Quartet
27 aug 2019 12.30 tot 13.15
Utrecht, Geertekerk
12.30 - 13.15
Aleksander Mocek*
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *

Aleksander Mocek*

Met: Aleksander Mocek

FabFringe 1-2 Kerk Instrumentaal
Aleksander Mocek*
28 aug 2019 12.30 tot 13.15
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *
12.30 - 13.15
Anders Muskens*
De Oude Hortus *

Anders Muskens*

Met: Anders Muskens

FabFringe 1-2 Overig Instrumentaal
Anders Muskens*
29 aug 2019 12.30 tot 13.15
De Oude Hortus *
12.30 - 13.15
Protean Quartet
TivoliVredenburg, Grote Zaal

Protean Quartet

Met: Protean Quartet

FabFringe 3-8 TivoliVredenburg Instrumentaal
Protean Quartet
30 aug 2019 12.30 tot 13.15
TivoliVredenburg, Grote Zaal
12.30 - 13.15
InVocare
Stadsklooster

InVocare

Met: InVocare

FabFringe 3-8 Kerk Vocaal / a capella
InVocare
31 aug 2019 12.30 tot 13.15
Stadsklooster
12.30 - 13.15
Viacheslav Shelepov*
Fundatie van Renswoude *

Viacheslav Shelepov*

Met: Viacheslav Shelepov

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Viacheslav Shelepov*
1 sep 2019 12.30 tot 13.15
Fundatie van Renswoude *
14.00 - 14.45
Bux Quartet*
De Witte Lely *

Bux Quartet*

Met: Bux Quartet

Fringe Overig 3-8 Instrumentaal
Bux Quartet*
24 aug 2019 14.00 tot 14.45
De Witte Lely *
14.00 - 14.45
Anne-Linde Visser*
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *

Anne-Linde Visser*

Met: Anne-Linde Visser

Fringe Instrumentaal Kerk 1-2
Anne-Linde Visser*
24 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *
14.00 - 14.45
Duo Inventione*
Utrecht, Fundatie Fotodok *

Duo Inventione*

Met: Duo Inventione

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Duo Inventione*
25 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Fundatie Fotodok *
14.00 - 14.45
Capellaro, Kibble & Waggott*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

Capellaro, Kibble & Waggott*

Met: Capellaro, Kibble & Waggott

Fringe Overig 3-8 Instrumentaal
Capellaro, Kibble & Waggott*
25 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
14.00 - 14.45
Konstantin Shchenikov-Arkharov*
Winkel van Sinkel *

Konstantin Shchenikov-Arkharov*

Met: Konstantin Shchenikov-Arkharov

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Konstantin Shchenikov-Arkharov*
25 aug 2019 14.00 tot 14.45
Winkel van Sinkel *
14.00 - 14.45
Giroflásticos*
KuuB *

Giroflásticos*

Met: Giroflásticos

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Giroflásticos*
26 aug 2019 14.00 tot 14.45
KuuB *
14.00 - 14.45
Das Neue Mannheimer Orchester
Utrecht, Geertekerk

Das Neue Mannheimer Orchester

Met: Das Neue Mannheimer Orchester

Fringe > 20 Kerk Instrumentaal & vocaal
Das Neue Mannheimer Orchester
26 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Geertekerk
14.00 - 14.45
Lou Vizcaymoi
Het Huis Utrecht, Theaterzaal

Lou Vizcaymoi

Met: Lou Vizcaymoi

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Lou Vizcaymoi
27 aug 2019 14.00 tot 14.45
Het Huis Utrecht, Theaterzaal
14.00 - 14.45
El Clásico Cuarteto*
Winkel van Sinkel *

El Clásico Cuarteto*

Met: El Clásico Cuarteto

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
El Clásico Cuarteto*
27 aug 2019 14.00 tot 14.45
Winkel van Sinkel *
14.00 - 14.45
Les Aléas*
Museum Catharijneconvent *

Les Aléas*

Met: Les Aléas

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
Les Aléas*
28 aug 2019 14.00 tot 14.45
Museum Catharijneconvent *
14.00 - 14.45
Michaela Koudelková*
K.F. Hein Fonds *

Michaela Koudelková*

Met: Michaela Koudelková

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Michaela Koudelková*
28 aug 2019 14.00 tot 14.45
K.F. Hein Fonds *
14.00 - 14.45
Les Salonnières*
Utrecht, Fundatie Fotodok *

Les Salonnières*

Met: Les Salonnières

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Les Salonnières*
29 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Fundatie Fotodok *
14.00 - 14.45
David Mackor*
Utrecht, Fundatie Fotodok *

David Mackor*

Met: David Mackor

Fringe Overig Instrumentaal 1-2
David Mackor*
30 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Fundatie Fotodok *
14.00 - 14.45
Dialogo Antico*
Museum Catharijneconvent *

Dialogo Antico*

Met: Dialogo Antico

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Dialogo Antico*
30 aug 2019 14.00 tot 14.45
Museum Catharijneconvent *
14.00 - 14.45
TARS*
Utrecht, Gertrudiskapel *

TARS*

Met: TARS

Fringe 3-8 Kerk Instrumentaal
TARS*
30 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, Gertrudiskapel *
14.00 - 14.45
Dramma per musica*
Sint Eloyen Gasthuis *

Dramma per musica*

Met: Dramma per musica

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Dramma per musica*
31 aug 2019 14.00 tot 14.45
Sint Eloyen Gasthuis *
14.00 - 14.45
Les Rozeaux*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

Les Rozeaux*

Met: Les Rozeaux

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
Les Rozeaux*
31 aug 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
14.00 - 14.45
Dialogo Antico*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

Dialogo Antico*

Met: Dialogo Antico

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Dialogo Antico*
1 sep 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
14.00 - 14.45
Fabridoen*
Maltezerhuis *

Fabridoen*

Met: Fabridoen

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal & vocaal
Fabridoen*
1 sep 2019 14.00 tot 14.45
Maltezerhuis *
14.00 - 14.45
Conservatorium van Amsterdam
Utrecht, BAK

Conservatorium van Amsterdam

Met: Conservatorium van Amsterdam

Fringe Overig Instrumentaal & vocaal 9-20
Conservatorium van Amsterdam
1 sep 2019 14.00 tot 14.45
Utrecht, BAK
15.30 - 16.15
Trio Rosa Mundi
Utrecht, Janskerk

Trio Rosa Mundi

Met: Trio Rosa Mundi

FabFringe Kerk 3-8 Instrumentaal & vocaal
Trio Rosa Mundi
24 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, Janskerk
15.30 - 16.15
Duo Inventione*
Grand Hotel Karel V *

Duo Inventione*

Met: Duo Inventione

Fringe Overig 1-2 Instrumentaal
Duo Inventione*
24 aug 2019 15.30 tot 16.15
Grand Hotel Karel V *
15.30 - 16.15
Capellaro, Kibble & Waggott*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

Capellaro, Kibble & Waggott*

Met: Capellaro, Kibble & Waggott

Fringe Overig 3-8 Instrumentaal
Capellaro, Kibble & Waggott*
25 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
15.30 - 16.15
Flutation Duo*
Fundatie van Renswoude *

Flutation Duo*

Met: Flutation Duo

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Flutation Duo*
25 aug 2019 15.30 tot 16.15
Fundatie van Renswoude *
15.30 - 16.15
Ensemble I Zefirelli
Bartholomeus Gasthuis

Ensemble I Zefirelli

Met: Ensemble I Zefirelli

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
Ensemble I Zefirelli
26 aug 2019 15.30 tot 16.15
Bartholomeus Gasthuis
15.30 - 16.15
El Clásico Cuarteto*
Winkel van Sinkel *

El Clásico Cuarteto*

Met: El Clásico Cuarteto

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
El Clásico Cuarteto*
27 aug 2019 15.30 tot 16.15
Winkel van Sinkel *
15.30 - 16.15
Les Retrouvailles
Utrecht, Janskerk

Les Retrouvailles

Met: Les Retrouvailles

FabFringe 3-8 Kerk Instrumentaal
Les Retrouvailles
27 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, Janskerk
15.30 - 16.15
Aleksander Mocek*
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *

Aleksander Mocek*

Met: Aleksander Mocek

FabFringe 1-2 Kerk Instrumentaal
Aleksander Mocek*
28 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *
15.30 - 16.15
Kwiatkowska & Muskens
Het Huis Utrecht, Theaterzaal

Kwiatkowska & Muskens

Met: Aleksandra Kwiatkowska & Anders Muskens

Fringe Overig Instrumentaal 1-2
Kwiatkowska & Muskens
28 aug 2019 15.30 tot 16.15
Het Huis Utrecht, Theaterzaal
15.30 - 16.15
Anders Muskens*
De Oude Hortus *

Anders Muskens*

Met: Anders Muskens

FabFringe 1-2 Overig Instrumentaal
Anders Muskens*
29 aug 2019 15.30 tot 16.15
De Oude Hortus *
15.30 - 16.15
Les Salonnières*
Utrecht, Fundatie Fotodok *

Les Salonnières*

Met: Les Salonnières

Fringe Overig Instrumentaal 3-8
Les Salonnières*
29 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, Fundatie Fotodok *
15.30 - 16.15
con|tactus*
Het Huis Utrecht, Koepelzaal *

con|tactus*

Met: Con|tactus

Fringe 3-8 Overig Instrumentaal
con|tactus*
30 aug 2019 15.30 tot 16.15
Het Huis Utrecht, Koepelzaal *
15.30 - 16.15
Ensemble Sempiterno*
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *

Ensemble Sempiterno*

Met: Ensemble Sempiterno

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Ensemble Sempiterno*
30 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, ZIMIHC Wittevrouwen *
15.30 - 16.15
Viacheslav Shelepov*
De Oude Hortus *

Viacheslav Shelepov*

Met: Viacheslav Shelepov

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Viacheslav Shelepov*
30 aug 2019 15.30 tot 16.15
De Oude Hortus *
15.30 - 16.15
Alter Ego
Bartholomeus Gasthuis

Alter Ego

Met: Alter Ego

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Alter Ego
31 aug 2019 15.30 tot 16.15
Bartholomeus Gasthuis
15.30 - 16.15
Een Muzikaal Duo*
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *

Een Muzikaal Duo*

Met: Een Muzikaal Duo

Fringe 1-2 Instrumentaal Kerk
Een Muzikaal Duo*
31 aug 2019 15.30 tot 16.15
Utrecht, Holy Trinity Anglican Church *
15.30 - 16.15
Ensemble Sempiterno*
Grand Hotel Karel V *

Ensemble Sempiterno*

Met: Ensemble Sempiterno

Fringe 1-2 Overig Instrumentaal
Ensemble Sempiterno*
1 sep 2019 15.30 tot 16.15
Grand Hotel Karel V *
15.30 - 16.15
Cantoría
Stadsklooster

Cantoría

Met: Cantoría

FabFringe 3-8 Kerk Vocaal / a capella
Cantoría
1 sep 2019 15.30 tot 16.15
Stadsklooster