Komende concerten
Reset Filters
wo apr 03 20.15

Delft, Oud-Katholieke Kerk

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

do apr 04 20.15

Westzaan, Zuidervermaning

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

vr apr 05 20.30

Maastricht, Cellebroederskapel

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

za apr 06 20.00

's-Heerenberg, Huis Bergh

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

zo apr 07 11.00

Schokland, Kerkje op Schokland

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

ma apr 08 19.30

Leiden, Universiteit Leiden

Jed Wentz

Overig

di apr 23 20.00

Brussel, Paleis der Academiën

DAVID BERGMÜLLER

Duur: 60 minuten / Barok

wo mei 08 20.30

Rotterdam, Laurenskerk

Doulce Mémoire / Denis Raisin Dadre

Duur: 70 minuten / Renaissance

do mei 09 20.00

Amsterdam, Waalse Kerk

Doulce Mémoire / Denis Raisin Dadre

Duur: 70 minuten / Renaissance

vr mei 10 20.15

Deventer, Penninckshuis

Doulce Mémoire / Denis Raisin Dadre

Duur: 70 minuten / Renaissance

za mei 11 16.00

Haarlem, Doopsgezinde Kerk

Doulce Mémoire / Denis Raisin Dadre

Duur: 70 minuten / Renaissance

zo mei 12 16.30

Utrecht, Geertekerk

Doulce Mémoire / Denis Raisin Dadre

Duur: 70 minuten / Renaissance

zo mei 12 20.00

Janskerk

Festivalpresentatie / alleen voor vrienden

Word Vriend

za mei 18 11.00

Zutphen, binnenstad

Klavieren in Zutphen

Dagkaart /

za mei 18 11.00

Zutphen, binnenstad

Klavieren in Zutphen

Lezing + orgelconcert + wandelconcerten /

za mei 18 20.00

Zutphen, Burgerzaal

Klavieren in Zutphen

di mei 21 20.30

Dronten, De Meerpaal

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

wo mei 22 20.15

Delft, Lutherse Kerk

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

do mei 23 20.15

Leeuwarden, Waalse Kerk

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

vr mei 24 20.00

Zeist, Kerk van de Evangelische Broedergemeente

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

za mei 25 20.15

Ammerzoden, Kasteel Ammersoyen

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

zo mei 26 15.30

Maastricht, Cellebroederskapel

LA GALANÍA / RAQUEL ANDUEZA

Duur: 70 minuten / Barok

za aug 24 20.00

TivoliVredenburg, Grote Zaal

Coro e Orchestra Ghislieri / GIULIO PRANDI

Word Vriend

do okt 10 20.00

Zeist, Kerk van de Evangelische Broedergemeente

LES CORPS ELOQUENTS / HUBERT HAZEBROUCQ

Duur: 70 min / Barok

do okt 10 20.00

Amerongen, Kasteel Amerongen

DUO SERENISSIMA: ENSEMBLE PEREGRINA / AGNIESZKA BUDZIŃSKA-BENNETT: THE PUNCKE’S DELIGHT: DE NEDERLANDSE BACHVERENIGING

Abonnement